Mapa dla Zmiany

 

Zmiany, Zmiany, Zmiany......

Ciągle doświadczamy jakiś zmian. O kimś komu się udaje mówimy, że jest na fali, co to znaczy? To znaczy, że pokonuje zmiany jak serfer na desce pokonuje fale, czyż nie? Dodatkowo każdy z nas ma coś co by chciał zmienić, do czego dąży, czy to niższa waga, lepsza kondycja, lepsza pozycja w pracy albo większe zarobki, lepsza komunkacja w związku, albo jeszcze więcej i wszystko na raz. Chcemy w życiu najróżniejszych rzeczy, za niektórymi gonimy jak za przysłowiowym króliczkiem, inne mijają nas bezpowrotnie. Pewne rzeczy osiągamy i wówczas jest chwila wytchnienia, jest tak fajnie, dopóki nie przyjdzie kolejna fala zmian. A jeśli nie mamy takiej deski serfingowej, która uniesie nas na fali zmiany to... buuul, buuul, buuul..... i tylko bąbelki pozostają.
 
Okazuje się jednak, że można przygotować się na zmiany. Można wyposażyć się w tą przysłowiową deske serfingową na oceanie zmian naszego życia. Można stworzyć mapę, która wskaże nam kierunek, w jakim mamy podążać, aby omijać problemy. A któż z nas nie miał kiedyś problemów, z którymi się borykał?
 

Plan Szkolenia

1) Dowiesz się co to jest nieświadomy umysł i jakie są jego funkcje.
2) Dowiesz się co to są ograniczające decyzje.
3) Dowiesz się jak za pomoca pytań coachingowych można odszukać negatywne emocje i ograniczające przekonania które nas sabotują przed osiągnięciem celów.
4) Doświadczysz na własnej skórze uwolnienia się od wszystkich negatywnych emocji z jakimi się borykasz.
5) Dowiesz się jak wyznaczać cele i jak je stopniować, aby mieć jeszcze większą motywację w ich realizacji.
6) Wyznaczysz swoje osobiste cele.
7) Dowiesz się co to jest osobista hierarchia wartości i jak można ją zmieniać, oraz kiedy należy to robić.
8) Będziesz miał(a) możliwość pracy nad swoim własnym problemem, efektem ubocznym tej pracy jest pozbycie się problemu, który weźmiesz na warsztat podczas szkolenia. [Szkolenie jest dedykowane dla osób, które chcą sprawdzić jak działają techniki NLP w rozwiązaniu problemu, osób które mają jakiś problem do rozwiązania. Pracując nad swoim własnym problemem zaobserwujesz jak techniki się sprawdzają. Jest to o wiele lepsze niż teoretyczne rozważania przykładowych problemów innych ludzi.]

Kto Pyta, Nie Błądzi :)

 
1) Mam więcej niż jeden problem, czy na szkoleniu można zajmować się więcej niż jednym problemem?
Odp. Na szkoleniu zajmiemy się jednym dowolnym wybranym przez Ciebie problemem, ale mam dla Ciebie dobre wieści. Rzadko kiedy zdarza się, aby problem był samodzielny. Najczęściej rozwiązanie problemu w jednej dziedzinie Twojego życia znacząco zmniejasza, albo również likwiduje problemy w innych dziedzinach życia. Np. rozwiązując problem komunikacyjny w pracy może się okazać, że zaczniesz się lepiej dogadywać z partnerem(partnerką) i jeszcze zaczniesz dbać o dietę.
 
2) Jaki mogę wybrać problem do rozwiązania?
Odp. Możesz wybrać dowolny problem z dowolnej dziedziny życia, rodzina, przyjaciele, praca, kariera, związki, dzieci, pieniądze itd. Z racji tego, że jest to szkolenie, proszę jednak o nie wybieranie problemów powiązanych z doświadczeniami traumatycznymi. 
 
3) Mam jeszcze inne pytania, gdzie mogę znaleźć na nie odpowiedzi.
Odp. Śmiało, jeśli masz jeszcze jakieś pytania związane ze szkoleniem możesz je zadać korzystając z formularza kontaktowego w zakładce "KONTAKT" 

Tak Podsumowując...

 
1) Cena szkolenia to 1750zł (dla szkolenia nie jest przewidziana zniżka, ale jeśli napiszesz do mnie i odpowiednio uzasadnisz dlaczego powinienem dać Ci zniżkę na to szkolenie, wówczas mogę się zgodzić. Jest to bardzo mało prawdopodobne i tylko w przypadku gdy... no właśnie co bym musiał przeczytać, tego Ci nie zdradzę :P)
2) Czas szkolenia to około 15h (preferowana ilość spotkań to 5 po 3h, pomiędzy spotkaniami jest możliwość konsultacji telefonicznych i mailowych)
3) Miejsce szkolenia: Wąbrzeźno, ul. Partyzanta 2 
4) Termin szkolenia: jest to szkolenie indywidualne, terminy szkolenia do uzgodnienia.
 
Copyright ©2020 Gremium Szkoleniowo-Coachingowe KardioKares, All Rights Reserved.
Liczba odwiedzin: 6045