Sztuka Tworzenia Własnej Historii

 

Czy Można Napisać Własną Historię Na Nowo?

Niemal każdy z nas miał w ręku aparat fotograficzny, albo przynajmniej robił zdjęcie telefonem. Aby się wyróżnić często fotografowie wchodzą na drzewo, kładą się przed fotografowaną postacią, ustawiają się pod innym kątem. Tu kucną, tam ustaną na palcach a wszystko dla innej perspektywy, dla uchwycenia ulotnej chwili, ale również ulotnych emocji.
 
Inne emocje będzie budziło w nas zdjęcie osoby, która patrzy centralnie w obiektyw, inne gdy widzimy osobę z profilu w odległości dziesięciu metrów, a inne gdy zdjęcie będzie zrobione z lotu ptaka i jeszcze w odcieniach szarości. Okazuje się, że nasz umysł również ma unikatowe schematy aby przestrzennie katalogować wspomnienia. I teraz czas na MAGIĘ! Tak jak zdjęcie z czasem może wyblaknąć, tak również nasze wspomnienia z czasem wywołują w nas słabsze emocje. I gdzie tu magia? Magią jest to, że można w kilka godzin nauczyć się jak samemu można zmieniać te kolory wspomnień, ich perspektywę, a co za tym idzie emocje jakie w nas wywołują. Mało? To powiem, że działa to również dla naszych wyobrażeń przyszłości!
 
Czy już dostrzegasz jak POTĘŻNE są to umiejętności? Jeśli nie lubimy odkurzać możemy przełożyć w myślach wyobrażenie odkurzania w miejsce powiązane z uczuciem ciekawości, albo nawet lekkiej przyjemności. Jeśli myśląc o wystąpieniu przed publicznością nie mamy odpowiedniej dozy pewności siebie, możemy przełożć to w miejsce, w którym będziemy maksymalnie pewni siebie. Jeśli kiedyś uwierzyliśmy, że nie mamy talentu do pisania książek, lub grania na gitarze, możemy przełożyć te wspomnienia w miejsce, w którym nie będziemy już uważać tego za prawdziwe. 
 
Możemy od nowa spojrzeć na siebie i uwierzyć, że jesteśmy odważnymi, optymistycznymi, pewnymi siebie, zdolnymi osobami, które mogą naprawdę dużo zaoferować bliskim i światu. To jest właśnie pisanie Histoprii Osobistej na nowo.
 

Plan Szkolenia

1) Co to są kotwice emocji i jak je tworzyć.
2) Jak zmieniać kotwice.
3) Co to są submodalności i w jaki sposób pamiętamy różne wydarzenia.
4) Nauczysz się zmieniać odczucia związane ze wspomnieniami i wyobrażeniami przyszłości.
5) Dowiesz się jak za pomoca submodalności zlikwidować automatyczne nawyki takie jak obgryzanie paznokci czy włączanie telewizora zaraz po przyjściu do domu.
6) Dowiesz się jak można zwiększać doznania przyjemności i zmniejszać odczuwanie przykrych wspomnień.
7) Poznasz w jaki sposób można zwiększyć pewność siebie oraz jak stać się większym optymistą.
8) Poznasz kilka ciekawych wskazówek polepszających zdolności komunikacyjne.
9) Poznasz podstawy wprowadzania w trans i dowiesz się dlaczego stosowanie ich znacząco zwiększa skuteczność wykonywanych ćwiczeń.

Kto Pyta, Nie Błądzi :)


1) Czy techniki zaprezentowane na szkoleniu pomogą mi skończyć z nałogami?
Odp. Techniki nie zadziałają na nałogi. Nałogi to zazwyczaj bardziej złożone problemy, są powiązane z dużą ilością wspomnień i emocji, dlatego zmiana jednego wspomnienia nie zlikwiduje nałogu. Techniki działają na automatyczne nawyki.
 
2) Mam traumę, czy techniki z tego szkolenia zlikwidują traumę?
Odp. Nie, trauma jest powiązana ze zbyt silnymi emocjami. Szkolenie ma na celu nauczenie i wyćwiczenie technik zmiany submodalności. Dużo ćwiczeń zwiękasza możliwości stosowania technik, jednak bezpośrednio po szkoleniu nie jest zalecane uzywanie ich do tak silnych emocji, jak emocje powiązane z traumą.
 
3) Jestem po praktyku NLP, czy to szkolenie jest dla mnie?
Odp. Materiał na tym szkoleniu, jest materiałem z Praktyka NLP. Na szkoleniu będziemy się starać jak najwięcej przećwiczyć technik związanych z submodalnościami. Będziemy uczyć się zmieniać historię osobistą.
 
4) Co to znaczy zmieniać własną historie osobistą? Czy jest to niebezpieczne?
Odp. Wspomnienia i wyobrażenia są powiązane z odczuciami. Można zmieniać to dowolnie. W szczególności wspomnienie o którym chcielibyśmy zapomnieć możemy włożyć w szufladkę, która jest powiązana z uczuciem, że ta sytuacja się nie wydarzyła. Analogicznie tak jak scena z filmu, jest ona tylko sceną z filmu i nie wydarzyła się na prawdę. W drugą stronę, możemy uwierzyć, że wydarzyło się coś co nie miało miejsca. Wiara w pewne wydarzenia może być budująca i znacząco wpłynąć na nasze zachowanie w przyszłości. Ćwiczenia robione z dozą zdrowego rozsądku są bezpieczne. Należy jednak podejść do nich odpowiedzialnie.
 
5) Mam jeszcze inne pytania, gdzie mogę znaleźć na nie odpowiedzi.
Odp. Śmiało, jeśli masz jeszcze jakieś pytania związane ze szkoleniem możesz je zadać korzystając z formularza kontaktowego w zakładce "KONTAKT"

Tak Podsumowując...

 
1) Cena szkolenia to 1320zł
2) Czas szkolenia: szkolenie przewidziane jest na 4 dni, 2 soboty i 2 niedziele. Sobota - początek szkolenia o godzinie 12:00 i koniec w zależności od ustaleń z grupą. Niedziela - początek w zależności od ustaleń z grupą, koniec w zależności od ustaleń z grupą, ale nie później niż o godzinie 18:00. 
3) Miejsce szkolenia: Wąbrzeźno, ul. Partyzanta 2. 
4) Termin szkolenia: chcesz wziąść udział w szkoleniu, skontaktuj się ze mną poprzez formularz kontaktowy.
5) Ilość miejsc: szkolenie przeznaczone dla od 4 do 16 osób.
 
Przejdź do Sklepu
Copyright ©2020 Gremium Szkoleniowo-Coachingowe KardioKares, All Rights Reserved.
Liczba odwiedzin: 3590