Sztuka Obsługi Komplementów

 

Skutki Uboczne Mówienia Komplementów.

Wyobraźmy sobię taką sytuację. Mówimy kilka miłych słów drugiej osobie i gdzieś tam kątem oka obserwujemy jak początkowo niechętnie i ospale (tak jak wstaje słońce w ciepły letni poranek zza choryzonty), ale zaraz coraz szybciej i wyraźniej pojawia się uśmiech na twarzy tej osoby. Staje się coraz bardziej promienny. Osobie tej zaczynają skrzyć się oczy, bierze głęboki wdech. Możemy zauważyć, lub też jeszcze nie mamy w tym wprawy, ale nasza nieświadomość zauważa, że mięśnie tej osoby lekko się odprężają, znika z nich napięcie. Sylwetka trochę się prostuje. Komplement spełnił swoją rolę. Przeszedł przez filtry obronne i został doręczony wywołując napływ pozytywnych emocji.
 
Co takie kilka miłych słów może zdziałać (rozważania teoretyczne)? Obdarowana komplementem osoba jest bardziej szczęśliwa, uśmiechnięta, a tym uśmiechem zaraża wszystkich w koło, w tym nas. My jesteśmy szczęśliwi, a jeśli jesteśmy szczęśliwi, to dostrzegamy więcej pozytywnych rzeczy w naszym środowisku. Optymizm przekłada się na to, że podejmujemy więcej działań, dostrzegamy więcej możliwości i stajemy się bardziej elastyczni. Dodatkowo zarażamy naszym miłym nastrojem osoby dookoła nas. I tak jak przy lepieniu bałwana, z małej kulki, robi się pokaźny i majestatyczny bałwan, który przetrwa cąłą zimę, tak samo działanie komplementu utrzymuje się jeszcze przez długi, długi czas. A teraz porównaj to ze swoim doświadczeniem. Nadal jest to teoria? Poszukaj dowodów na to, że jest to prawdą w swojej pamięci, teraz...
 
A teraz wyobraź sobie, że to Ty dostajesz bardzo miły komplement. Jak się czujesz?
 

Plan szkolenia. 

1) Poznasz kilka wzorców komplementów.
2) Dowiesz się jakie powinny być warunki do wręczania komplementów.
3) Dowiesz się jak dobrać komplement do sytuacji.
4) Dowiesz się co zrobić, aby zauważać więcej pozytywnych aspektów swojej rzeczywistości i być większym optymistą (lub większą optymistką). Pamiętaj, optymizm jest teraz w cenie :)

Kto Pyta, Nie Błądzi :)

1. Czy na szkoleniu nauczę się mówić komplementy, które będą skutecznie uwodzić płeć przeciwną?
Odp. Na szkoleniu będzie dużo wzorców, dzięki którym będziesz mógł(a) powiedzieć miły komplement damsko-męski. Prawienie komplementów zależy jeszcze od kilku innych aspektów, chociażby kiedy jest wypowiadany i czy tyczy się konkretnej osoby. Porozmawiamy, na pewno, o tym jak mówić komplement, bo same słowa są mało skuteczne, dają tylko dostateczne rezultaty. Dowiesz się co zrobić, aby uzyskiwać rezultaty bardzo dobre, a nawet celujące. 
 
2) Prawienie komplementów, to lizusostwo. Po co mam mówić komplementy?
Odp. Mówiąc miłe rzeczy innym ludziom, we właściwy sposób, jesteśmy odbierani jako miłe osoby. Z takimi osobami milej utrzymuje się relacje, czy to zawodowe, czy to prywatne. Warto zawsze dowiedzieć się czegoś nowego na temat tego, jak być postrzeganym (postrzeganą) jako miła osoba.
 
3) Mam jeszcze inne pytania, gdzie mogę znaleźć na nie odpowiedzi.
Odp. Śmiało, jeśli masz jeszcze jakieś pytania związane ze szkoleniem możesz je zadać korzystając z formularza kontaktowego w zakładce "KONTAKT"

Tak Podsumowując...

1) Cena szkolenia to 245 zł 
2) Czas szkolenia: szkolenie przewidziane jest na 1 dzień: niedzielę. Początek szkolenia o godzinie 10:00 i koniec o 18:00. 
3) Miejsce szkolenia: Wąbrzeźno, ul. Partyzanta 2. 
4) Termin szkolenia: chcesz wziąść udział w szkoleniu, skontaktuj się ze mną poprzez formularz kontaktowy.
5) Ilość miejsc: szkolenie przeznaczone dla od 4 do 16 osób.
 
Copyright ©2020 Gremium Szkoleniowo-Coachingowe KardioKares, All Rights Reserved.
Liczba odwiedzin: 3591