Cześć 

Nazywam się Krystian Szady i zajmuję się obecnie tworzeniem i przeprowadzaniem szkoleń dla firm i klientów indywidualnych. Z wykształcenia jestem fizykiem teoretycznym, ale nigdy nie zdecydowałem się na zostanie na uniwersytecie. Moje doświadczenie, to bardzo skromny staż w sprzedaży bezpośredniej oraz kilkuletnia praca w firmie produkcyjnej na kilku stanowiskach. W wolnich chwilach lubię oglądać filmy i seriale oraz czytać książki. W życiu dużo radości sprawia mi fotografowanie oraz podróże po Polsce. Bardzo lubię polskie góry. Taki ze mnie zwyczajny chłopak.

O Mojej Pracy

Pierwszy raz ze szkoleniami miałem do czynienia w 2011r. Wówczas na dwudniowym szkoleniu poznałem podstawy NLP. I od tego czasu aż do 2019r. moja przygoda z NLP polegała na przejrzeniu od czasu do czasu jakiejś książki z tego tematu. Co się zmieniło w 2019r? Postanowiłem zerwać z pracą korporacyjną i zająć się czymś innym. Odbyłem więc szkolenia z NLP i bogaty w tą wiedzę oraz nią podekscytowany postanowiłem szerzyć ją wszem i wobec.
 
W tworzeniu szkoleń opieram się głównie na metodach NLP, wzbogacając je ciekawymi zależnościami psychologii społecznej (w myśl zasady: wszystko z nami w porządku bez względu na to jak myślimy i co myślimy oraz wszystkiego można się nauczyć). Kolejną kluczową umiejętnością, którą staram się przekazać jest umiejętność komunikacji (a tu opieram się w szczególności na modelu poziomów wartości Gravs'a i również na NLP). 
Copyright ©2020 Gremium Szkoleniowo-Coachingowe KardioKares, All Rights Reserved.
Liczba odwiedzin: 6044