#9 Mapy Rzeczywistości

Co to znaczy, że optymiście chodzą w różowych okularach, albo dlaczego babcie bywają tak staroświeckie i mają odmienne spojrzenie na świat? Czy istnieje właściwy obraz świata, taki przepełniony prawdą, który powinniśmy poznać?

#8 Trójkąt Zależności: Podsumowanie

Czy patrząc komuś w oczy można wyczytać o czym myśli, a może jak się czuje? W końcu odpowiednie spojrzenie to zachowanie? Czyż nie? Sprawdź!

#7 Zmysłowy Świat

Używamy zmysłów do odbioru świata, rzeczywistości jaka nas otacza. Jak to się dzieje, że wielu ludzi preferuje tylko jeden ze zmysłów? Jak się lepiej dogadać z takimi ludźmi? Co zrobić, aby nasz świat stał się bardziej zmysłowy? 

#6 O Ciemnej Stronie Perfekcjonizmu

Czasami bywa tak, że chcemy zrobić coś tak dobrze, że nie robimy tego w ogóle. Jak tylko zauważysz swój perfekcjonizm, co można z tym zrobić? 

#5 Skalowanie

Nasze umysły mają ciekawą umiejętność: potrafi skalować różne wielkości takie jak uroda, poczucie własnej wartości, czy umiejętność śpiewania arii operowych. Czy dobrze dobrana skala może nam mocno uprościć życie?

#4 Trójkąt Zależności: Zachowanie

Istnieje bardzo silna zależność pomiędzy zachowaniem, myślami i emocjami. I pewnie się zastanawiasz, czy zachowując się odrobinę inaczej możesz mieć pełną kontrolę nad swoimi emocjami i panować nad myślami? Sprawdź! 

#3 Trójkąt Zależności: Emocje

W jaki sposób nawet bardzo słabe odczucia mogą sprawić, że pomyślimy o drugiej osobie "wpadłem jak śliwka w kompot, chyba się zakochałem" 

#2 Emocje - Geneza Powstania

Wielu ludzi marzy o życiu pełnym pozytywnych emocji. Czy wiedza, jak powstają emocje może pomóc Ci żyć takim życiem? 

#1 Trójkąt Zależności: Myśli

Podobno w życiu mamy wpływ tylko na to co myślimy. Czy życie nie byłoby znacznie prostrze, gdybyśmy wiedzieli, jak za pomocą myśli okiełznać swoje emocje i wpłynąc na to co robimy?

#0 Czy Rozwój Osobisty Jest Konieczny Aby Odnieść Sukces?

Czym jest rozwój osobisty, a czym jest sukces? Nagranie prezentuje plan realizowany w następnych nagraniach, które mówią jak w łatwy sposób przebrnąć przez zmianę.
Copyright ©2020 Gremium Szkoleniowo-Coachingowe KardioKares, All Rights Reserved.
Liczba odwiedzin: 6049