Likwidacja Fobii

 

Trochę o Fobiach

Zacznijmy od czegoś przyjemnego, od miłości... Może niekażdemu dane było zakochać się w życiu od "pierwszego wejrzenia", a szkoda, to jednak samo pojęcie "miłości od pierwszego wejrzenia" jest nam dobrze znane. Dwoje ludzi spotyka się i po chwili już są w sobie zakochani. Jedno spojrzenie wystarczy, aby zadziało się to coś, to coś zwane miłością. Z czasem jednak pojawiają się sprzeczki, kłótnie, sytuacje, które osłabiają uczucie, wystawiają je na próbę. A przecież każdy by chciał aby za każdym razem, gdy zobaczymy ukochana osobę, działa się ta magia jak przy tym przysłowiowym "pierwszym wejrzeniu".
 
Teraz fobia, najbliższy negatywny odpowiednik "miłości od pierwszego wejrzenia". Spotyka nas coś nieprzyjemnego, jakieś przykre doświadczenie z pająkiem, myszą lub wążem. Możemy być świadkiem lub uczestnikiem jakiegoś wydarzenia, które wywoła w nas fobię na otwartą przestrzeń, lub na ciemność. Jak to się dzieje, że te uczucia jakoś z czasem nie chcą zblaknąć? I boimy się tych rzeczy równie mocno jak za pierwszym razem? 
 
I tu mam dobrą wiadomość. Skoro to fajne uczucie "miłości od pierwszego wejrzenia" może zmaleć, to również może zmaleć odczuwanie fobii. A jeżeli może zmaleć, to oznacza również, że może zmaleć zupełnie, nawet do zera. I mam jeszcze jedną dobrą wiadomość. Na tym szkoleniu poznasz sprawdzoną metodę, dzięki której odczuwanie fobii zmniejszy się do zera w kilkanaście minut!
 

Plan Szkolenia

1) Co to są kotwice?
2) Jak rozpoznawać kotwice?
3) W jaki sposób przebiega proces kotwiczenia?
4) Dowiesz się jaka jest różnica pomiędzy asocjacyjnym a dysocjacyjnym postrzeganiem świata.
5) Dowiesz się jak zmianę z asocjacyjnego na dysocjacyjny sposób wykorzystuje się w procesie likwidacji fobii.
6) Dowiesz się jak przebiega proces zdejmowania fobii od początku do końca. [Szkolenie jest przeznaczone dla osób, które mają jakąś fobię, aby mogły doświadczyć na własnej skórze, jak to jest pozbyć się jej]
7) Poznasz kluczowe czynniki, na które trzeba zwrócić uwagę podczas zdejmowania fobii, aby proces był skuteczny.

Kto Pyta, Nie Błądzi :)

 
1) Mam więcej niż jedną fobię, czy podczas szkolenia pozbędę się wszystkich moich fobii?
Odp. Nie. Szkolenie jest skonstruowane w taki sposób, aby zaprezentować proces zdejmowania jednej dowolnej fobii. W przypadku następnej fobii warto jest ponownie skorzystać ze szkolenia.
 
2) Czy po szkoleniu będę sam(a) potrafiła zdjąć sobie inne fobie?
Odp. Prawdopodobnie Nie. W teorii jest to możliwe, ale jest to dość trudne. Co to znaczy "dość trudne"? Posłużę się przykładem: wyobraź sobie, że jesteś przeciętną zdrową osobą. Czy jesteś w stanie teraz przebiec maraton? Jeśli jesteś przeciętną zdrową osobą, to szacunkowo po pół, no może po roku ćwiczeń będzie to dla Ciebie osiągalne. Aby zdjąć fobię samemu sobie, też jest potrzebny trening, podobnie jak trening jest potrzebny przed wystartowaniem w maratonie.
 
3) Czy po odbytym szkoleniu będę potrafił(a) zdjąć fobię innej osobie?
Odp. Prawdopodobnie Tak. Na pewno będziesz miał(a) potrzebną do tego wiedzę. Proces jest łatwy, o ile biorą w nim udział dwie osoby. Jeśli po odbytym szkoleniu będziesz chciał(a) samodzielnie zdjąć fobię jakiejś znanej Ci osobie, to śmiało. Z bardzo dużym prawdopodobieństwem powinno Ci się to udać już za pierwszym razem.  
 
4) Czy efekt zlikwidowania fobii jest trwały?
Odp. Tak. Jeśli pozbędziesz się fobii, to ona samoistnie nie wróci.
 
5) Mam jeszcze inne pytania, gdzie mogę znaleźć na nie odpowiedzi.
Odp. Śmiało, jeśli masz jeszcze jakieś pytania związane ze szkoleniem możesz je zadać korzystając z formularza kontaktowego w zakładce "KONTAKT"

Tak Podsumowując...

 
1) Cena szkolenia to 250zł (dla tego szkolenia nie jest przewidziana zniżka)
2) Czas szkolenia to około 1,5h
3) Miejsce szkolenia: Wąbrzeźno, ul. Partyzanta 2 
4) Termin szkolenia: jest to szkolenie indywidualne, termin szkolenia do uzgodnienia.
 
 
Copyright ©2020 Gremium Szkoleniowo-Coachingowe KardioKares, All Rights Reserved.
Liczba odwiedzin: 3593