Polityka Prywatności

 
Administratorem danych osobowych klientów jest Gremium Szkoleniowo-Coachingowe KardioKares Krystian Szady z siedzibą w Jabłonowie Pomorskim (87-330), przy ul. Nowy Rynek 7D/27
 
Wszelkie dodatkowe pytania związane z polityką prywatności proszę kierować na adres krystian.szady@gmail.com
 
Aby móc w pełni korzystać z witryny kardiokares.pl, użytkownik musi zaakceptować treść poniższego dokumentu. Jeśli nie zgadzasz się z którymkolwiek punktem wymienionym w niniejszym dokumencie, nie korzystaj z naszych usług, nie subskrybuj newsletterów, nie nabywaj oferowanych przez nas produktów, nie zapisuj się na nasze szkolenia.
 
Polityka prywatności nie obejmuje naszych partnerów - ich polityka prywatności jest opisywana na ich witrynach (np. z pozycji strony masz dostęp do nagrań zamieszczonych na YouTube, który ma własną polityke prywatności; przy dokonywaniu zakupów możesz skorzystać z serwisu PayPal, on również posiada własną politykę prywatności)
 
Dane Osobowe
W czasie korzystania ze stron kardiokares.pl możesz zostać poproszony o podanie danych osobowych. W większości przypadków są to: imię, nazwisko i adres e-mail. Podczas nabywania naszych produktów wymagane jest jednak podanie pełnych danych osobowych i adresowych.
 
Pytanie o dane osobowew pojawia się w przypadku zapisu na newsletter, zakupu produktów lub usług.
 
Dane osobowe są gromadzone w celu prawidłowego funkcjonowania serwisów, których właścicielem jest Gremium Szkoleniowo-Coachingowe KardioKares Krystian Szady. Nie podanie tych danych uniemożliwi Ci korzystanie z części usług oraz nabywanie naszych produktów.
 
Podanie danych osobowych wiąże się z wyrażeniem zgody na wysyłanie Tobie informacji, ankiet, ofert i reklam. 
Copyright ©2020 Gremium Szkoleniowo-Coachingowe KardioKares, All Rights Reserved.
Liczba odwiedzin: 7080