Okiełznanie Emocji

 

Troszkę Teorii?

Jakże smutne byłoby życie bez emocji? Bez miłości, ekscytacji, pożądania, radości? Ale, o zgrozo jak przykre może być życie, jeśli przyszpilą nas negatywne emocje? Wszyscy byliśmy kiedyś dziećmi i mieliśmy nasze dziecięce pojęcia na temat miłości, śmierci, zabawy i wszystkich innych rzeczy, które nas obchodziły. Jednak jako dorośli myślimy inaczej na temat śmierci, miłości, zabawy. Czym innym jest miłość i śmierć dla dziecka, a czym innym dla osoby dorosłej. Nie można mówić o miłości i śmierci 5 latkowi w taki sam sposób jak mówi się osobie dwudziestoletniej, nieprawdaż? Niemal zawsze to jak widzimy świat, jak o nim myślimy jako dzieci różni się od tego jak o nim myślimy jako dorośli. 
 
No dobra, ale mieliśmy mówić o emocjach. Emocji też uczymy sie jako dzieci i dobrze. Nie dobrze jest jednak jeśli jako dorośli mamy pewne dziecięce spojrzenie na emocje, pewne dziecięce ich odczuwanie. Emocje pojawiają się w ważnych chwilach naszego życia i są po coś, po to aby nam w czymś pomóc. Tylko w czym? Niestety same emocje o tym nie wiedzą, a my się rzadko kiedy świadomie nad tym zastanawiamy, więc nie zmienia się nasz pogląd na emocje, przez co nie zmienia się nasze odczuwanie tych emocji. 
 
I tu przechodzimy do sedna. Proces dojrzałego odczuwania emocji powinien kształtować się w nas samoistnie, jeśli jednak gdzieś ten proces się popsuł, należy go poprawić. I na tym szkoleniu będziesz miał(a) możliwość na własnej skórze doświadczyć jak w kilka godzin można zniwelować odczuwanie silnych negatywnych emocji.
 

Plan Szkolenia

1) Co to jest nieświadomy umysł i jakie są jego funkcje?
2) Jak powstają emocje i czemu służą?
3) Poznasz pojęcie linii czasu.
4) Dowiesz się jakie są rodzaje linii czasu i czym one się różnią.
5) Nauczysz się zmieniąć swoją linię czasu z opcji "w czasie" na "przez czas" i odwrotnie.
6) Na własnej skórze doświadczysz jak w kilka godzin można zniwelować silne odczuwanie 5 podstawowych negatywnych emocji. [Szkolenie jest przeznaczone dla osób, które borykają się z silnym odczuwaniem jednej lub kilku z pięciu niżej wymienionych negatywnych emocji: złości, strachu, smutku, zranienia i poczucia winy]

Kto Pyta, Nie Błądzi :)

 
1) Doznaje innych silnych negatywnych uczuć. Czy również ich się będę mógł(mogła) pozbyć?
Odp. Nie. Na szkoleniu masz możliwość pozbyć się tylko tych pięciu negatywnych uczuć, czyli złości, smutku, strachu, zranienia i poczucia winy.
 
2) Co to znaczy, pozbyć się negatywnych emocji? Czy to znaczy, że już nigdy nie będę mógł(mogła) odczuć np. złości lub smutku.
Odp. Nie, emocje zostaną. Będziesz mógł(mogła) je odczuć, ale w uzasadnionych sytuacjach. Odczuwanie smutku po utracie kogoś Ci bliskiego miesiąc po pogrzebie jest ok. Odczuwanie silnego smutku 5 lat potem, już nie jest w porządku. 
 
Szkolenie dedykowane jest dla osób, które szczególnie mocno odczuwają wpływ wymienionych negatywnych emocji, czyli np. złości niemal zawsze na każdego, smutku przez większą część dnia, strachu powiedzmy przed nawiązywaniem nowych znajomości, zranienia po odejściu ukochanej osoby czy silnego poczucia winy, który sprawia, że wszystko co ta osoba robi wydaje jej się złe, aż w końcu może dojśc do wniosku, że ona jest złą osobą.
 
3) Czy po szkoleniu będę mógł(mogła) likwidować negatywne emocje u moich znajomych?
Odp. Nie, około 4h szkolenie, bo tyle ono trwa, to stanowczo za mało, aby można było praktykować te umiejętności. Praca z innymi osobami po tak krótkim czasie może być trochę niebezpieczna.
 
4) Czy efekt jest trwały?
Odp. Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Może się zdarzyć, że odczuwanie pewnej konkretnej emocji jest dość skomplikowane, więc może ona powrócić. Zazwyczaj ludzie po szkoleniu czują negatywne emocje dużo słabiej, a to już mocno poprawia komfort życia. Jeśli jakaś konkretna emocja powraca, wówczas można spróbować zdjąć ją ponownie lub użyć innej techniki, ale to są wyjątkowe sytuacje.
 
5) Mam jeszcze inne pytania, gdzie mogę znaleźć na nie odpowiedzi.
Odp. Śmiało, jeśli masz jeszcze jakieś pytania związane ze szkoleniem możesz je zadać korzystając z formularza kontaktowego w zakładce "KONTAKT"

Tak Podsumowując...

 
1) Cena szkolenia to 500zł (jednak do końca 2020r. masz możliwośc skorzystania z 30% zniżki. Z uwzględnieniem zniżki do końca roku szkolenie kosztuje 350 zł)
2) Czas szkolenia to około 4h (może odbyć się w ciągu lub z rozbiciem na 2 spotkania)
3) Miejsce szkolenia: Wąbrzeźno, ul. Partyzanta 2 
4) Termin szkolenia: jest to szkolenie indywidualne, termin szkolenia do uzgodnienia.
 
Copyright ©2020 Gremium Szkoleniowo-Coachingowe KardioKares, All Rights Reserved.
Liczba odwiedzin: 6047